Wydarzenia społecznościowe w górnym biegu rzeki Kolorado

Dla tych z Państwa, którzy śledzili naszą podróż do Regeneracja dorzecza rzeki Kolorado, odbędzie się seria wydarzeń społecznościowych, do których można dołączyć, jeśli akurat znajdują się Państwo w okolicy.

Wtorek, 23 maja :: Biblioteka publiczna w Paonia

To publiczne wydarzenie obejmie prezentację i interaktywną dyskusję na temat tego, jak praca Earth Regenerators ewoluowała w Barichara, North Fork Valley i poza nią od czasu pierwszej wizyty Joe w Paonia zeszłej jesieni: podejścia do finansowania, Design School for Regenerating Earth, potencjalny szczyt “Regenerate the Colorado” w Paonia w przyszłym roku, zastosowany Prosocial i wiele więcej.

Mamy nadzieję, że mogą Państwo do nas dołączyć!

Lokalizacja i czas:
Od 17:30 do 19:30 w Bibliotece Publicznej Paonia

Środa, 24 maja :: Sesje strategiczne w Carbondale

Odbędzie się seria prywatnych wydarzeń z udziałem lokalnego zespołu organizacyjnego i różnych liderów społeczności. Będziemy wędrować po części działu wodnego, aby ocenić potencjał regeneracyjny, zwołać spotkanie strategiczne dotyczące organizacji szczytu dla dorzecza Kolorado i zbadać zastosowania Prosocial w projektach regeneracji krajobrazu na dużą skalę.

Czwartek, 25 maja :: Publiczna rozmowa w Grand Junction

W Pierwszym Kościele Kongregacyjnym przy 1425 N. 5th Street w Grand Junction o godzinie 17:00 odbędzie się publiczna rozmowa, a po niej kolacja. Podzielimy się naszą wizją regeneracji całego dorzecza rzeki Kolorado i przeprowadzimy dialog ze społecznością, aby zbadać, jak zacząć się wokół niej organizować.

Poniedziałek, 29 maja :: Spotkanie społeczności w Cortez

Odbędzie się spotkanie zaangażowanych członków społeczności na wędrówkę i rozmowę o tym, jak włączyć rzekę Dolores do regeneracji dorzecza rzeki Kolorado.

Proszę przejść tutaj, aby otrzymywać powiadomienia o naszych wysiłkach na rzecz regeneracji Colorado, a także proszę rozważyć przekazanie darowizny na wsparcie tej pracy. Mogą Państwo śledzić nas na Twitterze z hashtagiem #RegenerateTheColorado również.

You may also like...